Overwatch Cadılar Bayramı Etkinliği Başlıyor

Nintendo Switch’e gelecek Overwatch: Legendary Edition, çıkışıyla birlikte yaklaşan Cadılar Bayramı’nı da beraberinde getiriyor.

Halloween Dehşeti 2019 aktiflikleri PC, Xbox One ve PS4’ün yanında Nintendo Switch’te de oynanabilir olacak.Yepyeni mükafatların yanı sıra eski etkinliklerden kaçırdığınız kozmetik eşyaları (örn. Efsanevi Demon Hunter Sombra kostümü) tekrar kazanma bahtına sahipsiniz.

Nintendo Switch oyuncuları Junkenstein’ın İntikamı’na katılıp oyunu birinci sefer tüm özellikleriyle oynayabilecek Overwatch: Legendary Edition 3 aylık fiyatsız Nintendo Switch Online üyeliğinin yanı sıra 15 bonus kostüm içeriyor. Bu kostümler ortasında oyunun hayranlarının çok sevdiği Police Officer D.Va, Blackwatch Reyes Reaper ve Valkyrie Mercy kostümleri de bulunmakta.

Haftalık Misyonlar, Halloween Dehşeti aktifliği için geri dönüyor. Oyuncular 9 maç kazandığında sonlu müddetli mükafatlar elde edebilecekler. Mükafatlar ortasında 3. haftanın kazanılabilir mükafatı olan Efsanevi Demon Hunter Sombra kostümü de bulunuyor.

5 Efsanevi Kostüm – Pharoah Ana, Warlock Ashe, Demon Orisa, Will-o’-Wisp, Scorpion Widowmaker
3 Epik Kostüm – Inferno Junkrat, Vampire Baptiste, Gorgon Lucio

Başa dön tuşu