Philips Evnia 27M2C5500W Oyun Monitörü Tanıtıldı

Günümüzde, oyuncuların beklentileri hiç olmadığı kadar yüksek. Artık oyuncular, duyularını da harekete geçiren ve oyunun tüm heyecanının tadını çıkarmalarını sağlayan, nitekim sürükleyici bir tecrübe arıyorlar.

Son teknoloji eseri özelliklerden oluşan bir heyetimi istiyorlar istemesine, ancak birebir vakitte, bu oyuncular gaming hissini da yaşamak istiyorlar. Oyunculara aradıkları heyecanı vermeyi isteyen Philips monitörleri farklı zevklerden ve yaşlardan gelen oyunculara varlıklı ve kıymetli oyun tecrübeleri verecek biçimde tasarlanmış bir dizi monitör ve aksesuvar geliştirdi. Evnia ailesinin piyasaya çıkacak son üyesi, Philips Evnia 27M2C5500W. 27 inçlik Quad HD bu gaming monitörü, 240 Hz yenileme oranını kompakt, ergonomik bir tasarım ile getiriyor.

Philips Evnia 27M2C5500W süratli, akıcı, görsel olarak çarpıcı ve birbirine arkasına fizikî olarak rahat oyun seansları için oyuncuların gereksinim duyduğu her şeye sahip. Akıcılık açısından, model, 240 Hz yenileme oranı, düşük girdi gecikmesi, 1 ms GtG ve 0.5 ms MPRT süratli reaksiyon mühletleri ile bir ortaya getirilmiş AMD FreeSyncTM Premium Pro ile donatıldı. Sonuç ise bulanıklık, hayalet manzara ya da kırılma olmayan, neredeyse hiç gecikmesiz gaming.

Kavisli VA ekranı 178/178° geniş görüntüleme açılarına sahip imajlar ve aksiyona atılmak için özel olarak tasarlanmış, güzel, sarmalayıcı bir pay sahip, 1000R kavis sunuyor. Quad HD çözünürlüğe sahip monitör DisplayHDR 400 takviyesi de sunuyor.

İki HDMI, iki DisplayPort girişi ve oyuncuların maceralarını dolu dolu yaşamaları için ihtiyaç duydukları bütün etraf ünitelerini kolaylıkla takabilecekleri iki süratli şarj portuna sahip bir USB hub ile ilişki kapsamlı ve kolay. Böylelikle masalar istenen her biçimde ve hiç ödün verilmeden düzenlenebilir.

Monitör, LowBlue modu ve Flicker-Free teknolojileri gözleri yormayan bir oynanabilirliği mümkün kılarken rastgele bir pozisyona nazaran, ayağı da eğilebilir (-5°/20°), sağa sola döndürülebilir (+/- 30°) ve yüksekliği ayarlanabilir (130 mm), böylelikle uzun oyun seanslarında bile konfor sağlar.

Philips Evnia 27M2C5500W Ocak 2023 sonundan itibaren KDV dahil 9999 TL fiyatından piyasada bulunabilecek.

Başa dön tuşu