PUBG PC Versiyonu İçin Dev Güncelleme Yayınlandı

PUBG PC için yayınlanan 5.4 GB’lık güncelleme ile birlikte oyuncuları yeni silah, araç ve haritalar üzerinde yapılan birçok değişiklik karşılıyor.

Yeni PUBG güncellemesiyle birlikte oyuna küçük lakin ölümcül bir canavar olan 45 kalibre Deagle, soğuk savaş devrinden kalma amfibik taarruz aracı BRDM-2 ve patlayabilen Gelişmiş Yakıt Bidonları ekleniyor.

Bunların haricinde yeni güncellemeyle birlikte tıpkı vakitte oyuna Kenarlara Tutunma özelliğinin de eklendiğini görmekteyiz. Böylelikle oyuncuların daha stratejik düşünmesine imkan sağlayacak olan üretimci firma ayrıyeten oynanış kısmını da daha varlıklı bir hale getiriyor. Lafı daha fazla uzatmadan, sizleri yeni güncelleme ile gelen yenilikler ile baş başa bırakıyoruz.

Yeni Araç: BRDM – 2

Soğuk savaş periyodundan kalan BRDM-2, yeni güncelleme sonrasında zırhlı Rus UAZ’ın yerini alıyor. Oyunun tüm haritalarında İşaret Fişeği kullanılarak çağrılan bu araç, hem su üzerinde hem de karada gidebiliyor.

Yeni Silah : 45 Kalibre Deagle

Yeni güncelleme ile birlikte birebir vakitte oyunda 45 Kalibre Deagle tabancası da ekleniyor. Tabancalar ortasında en yüksek hasarı verebilen Deagle, namlu süratiyle da dikkat çekiyor.

Toplamda 62 ünite hasar verebilen yeni tabancaya, hem kırmızı hem de hologram nişangahlı dürbünler, çeşitli şarjörler ve omuz üstünden nişan alırken kolaylık sağlayabilecek lazer işaretçisi takılabiliyor.

Oynanış Yenilikleri : Kenarlara Tutunma

Oynanış kısmında yapılan değişiklere de gelecek olursak, bizleri oyuna eklenen Kenarlara Tutunma mekaniği karşılıyor. Bahsi geçen bu yeni bilhassa birlikte oyuncuların daha stratejik bir halde düşünmesi imkan sağlayan üretimci firma, tıpkı vakitte kullanıcıların 2.5 metreye varan engellere tırmanmasına da imkan sağlıyor.

Bu özellik sayesinde oyuncular daha evvelden ulaşamadıkları yerlere artık ulaşabileceklerinden, rakiplerini hiç beklemediği anda saf dışı bırakabilecekler.

Gelişmiş Yakıt Bidonları

Oyuna yeni eklenen özelliklerinden birisi de gelişmiş yakıt bidonları olarak karşımıza çıkıyor. Evvelce yerden loot olarak topladığımız akaryakıt bidonları artık ateş ettiğimizde patlayarak etrafındaki oyunculara hasar verebilecek.

Başa dön tuşu