Samsung Galaxy Note 10 Görselleri Sızdırıldı

7 Ağustos tarihinde lansmanı yapılacak olan Samsung Galaxy Note 10 için sızıntılar devam ediyor. Artık ise resmi olduğu argüman edilen Samsung Galaxy Note 10 görselleri sızdırıldı. Görsellerde siyah ile birlikte Huawei P30 Pro modelinin gradyan mavi-mor sedef görünümlü renk şemasını andıran bir öbür renk seçeneği görülüyor.

Arkada beklendiği üzere üçlü kamera kurulumunun yer aldığı Galaxy Note 10 ince çerçevesi, önde Galaxy S10 modelindeki üzere lakin bu kez üst ortada yer alan nokta selfie kamerası ve kavisli cam tasarım dikkat çekiyor. Aygıtta bir parmak izi okuyucusunun gözükmemesi ise ekrandan parmak izi okuma özelliğinin olabileceğine işaret ediyor. Ek olarak, fiziksel tuş sayısı da 1 adet eksiltilmiş. İddialar güç yahut Bixby tuşunun gitmiş olabileceği istikametinde.

Cihazın iki farklı sürümünün olacağı da söylentiler ortasında. Küçük ekranlı sürümün 6.3 inç, büyük ekranlı sürüm olacak Note 10 Pro’nun ise 6.75 inç ekranla geleceği söyleniyor. Bir de 5G bağlantı seçeneği olan diğer bir sürüm daha gündemde.

Başa dön tuşu