vivo’dan Öğrencilere Karne Hediyesi Önerisi: Y35 ve Y22s

Sömestir tatiline girerken çocuğunuzu vivo’nun akıllı telefonları ile sevindirebilir; yarı yıl tatilinde onlara keyifle oyun oynama, eğlenceli anlarını en güzel halde kaydetme, dizi ve sinemaları keyifle izleme imkanı verebilirsiniz. vivo, sömestir kampanyası ile 20 – 31 Ocak tarihleri ortasında en yeni teknolojilere sahip telefonlarını online satış platformu myvivoshop.com adresinden satın alacak kullanıcılara sepette 500 TL indirim fırsatı veriyor, 2 yıl standart müddete ek 1 yıl üretici garantisi ile toplam 3 yıl garanti armağan ediyor.

Kampanya kapsamında en çok Y35 ve Y22s modelleri dikkat çekiyor. Hem Y35 hem de Y22s kullanıcılara sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 680 işlemcileri ile yüksek performans; 5000 mAh uzun ömürlü pil ve 18 W süratli şarj özellikleri ile de uzun ve kesintisiz telefon tecrübesi sunuyor. Yapay zekâ dayanaklı güç tasarrufu teknolojisi sayesinde her iki telefon da tam şarj edildiklerinde yaklaşık 2 gün açık kalabiliyor. Y35, 256 GB depolama alanı ile kullanıcılara fotoğraf, görüntü ve oyunlarını diledikleri kadar uzun müddet inançla saklama imkanının yanı sıra 8GB + 8GB Genişletilmiş RAM 3.0 teknolojisi ile, uygulamalar ortasında problemsiz geçiş yapma, tüm uygulamaları tereddüt etmeden indirip donma yaşamadan çalıştırma imkanı veriyor. Y22s’nin kapasitesi ise microSD hafıza kartı ile 1 TB’a kadar çıkabiliyor. Y35 kullanıcılara 14 saatin üzerinde, Y22s de 21 saatin üzerinde HD sinema izleme imkanı sunuyor.

90 Hz’e varan yüksek yenileme suratı sayesinde kusursuz imaj ve keyifli bir izleme tecrübesi yaşatan Y35 ve Y22s, sundukları profesyonel standartlarda oyun tecrübesi ile de çocuklar için ülkü telefon alternatifleri. Y35 ile 7 saatin üzerinde, Y22s ile de 9 saatin üzerinde aralıksız oyun oynanabiliyor. Y35’in Ultra Oyun modundaki E-spor modu ile oyunlardan azamî keyif alma talihine kavuşan çocuklar; Pencere İçinde Pencere özelliği ile de oyun oynarken İletiler, WhatsApp ve öteki uygulamalar üzerinden sohbet edebiliyor. Y22s’nin Multi-Turbo 5.5 algoritması da art planda çalışan birden fazla uygulamanın neden olduğu gecikme meselesini ortadan kaldırıp onlara meselesiz ve kesintisiz oyun oynama imkânı veriyor.

Y35 ve Y22s, 50 MP ana kameraları ile gece çekilen fotoğraflarda bile büsbütün canlı ayrıntıları yakalama ve başarılı fotoğraflar çekme imkanı veriyor. Her iki aygıt da geliştirilmiş bokeh algoritması ile daha canlı ve daha fazla derinliğe sahip portreler çekmeyi sağlayan 2 MP Bokeh kameraya sahip. Y35’in 16 MP selfie sensörüne sahip ön kamerası, ortam ışığı hangi düzeyde olursa olsun net ve canlı selfieler çekilmesini sağlıyor. Y22s’in özellikleri ortasında 4 cm’ye kadar yaklaşan Makro Kamera, loş ışıkta bile eksiksiz netlikte selfie çekebilen 8MP HD ön kamera da bulunuyor.

Tüketiciler Y35, Y22s ve Y16 modellerine myvivoshop üzerinden sepette 500 TL indirimle sahip olabiliyor. vivo resmi satış sitesinde V serisi telefonları tercih eden müşterileri ise kulaklık armağanı bekliyor. V23 ve V25 satın alan kullanıcılara TWS ANC, V21 ve V21e satın alanlara ise TWS2e kulaklık armağan ediliyor.

Başa dön tuşu