Yeni Özellikler Getiren Display Driver Uninstaller Güncellemesi Yayınlandı

Technopat’ların yakından tanıdığı DDU (Display Driver Uninstaller), birden fazla vakit GPU meselelerinin tahlilinde değerli rol oynuyor. Şayet donanımlarla yakından ilgileniyorsanız ve bilgisayarda çok vakit geçiriyorsanız DDU gerekli yazılımların başında geliyor. Yardımcı yazılım, kayıt defteri dataları, klasörler, belgeler ve şoför deposu dahil olmak üzere ekran şoförleri tarafından bırakılan tüm dataları büsbütün kaldırabiliyor.

Wagnard tarafından geliştirilen DDU, Windows 7, Windows 8, Windows 10 ve Windows 11 ile uyumlu. AMD, Intel ve NVIDIA markalı GPU’ları desteklerken ayrıyeten ses şoförlerini de kaldırabiliyor. Yazılımın kullanımı nispeten kolay, lakin aklınıza takılan bir husus olursa her vakit olduğu üzere Technopat Sosyal‘de mevzu açabilirsiniz. Ek bir hatırlatma olarak, DDU en düzgün inançlı modda ve internet erişiminden mahrum biçimde çalışıyor.

Son olarak yeni güncellemeden bahsedelim. Display Driver Uninstaller artık yeni bir yükleyiciye sahip olacak ve lisansı da güncellenmiş durumda. Geliştirici ayrıyeten diyalog iletilerinin gerçek sırada görünmesini sağlamak için çalışmaya devam ediyor. Şimdiki DDU yazılımını buradan indirebilirsiniz.

  • Yeni DDU yükleyicisi.
  • Intel: Registry Power Settings CleanUP (Kayıt Defteri Güç Ayarları Temizleme) özelliği.
  • Bazı DDU bildiri kutuları artık daha yanlışsız formda görüntüleniyor.
  • Güvenli mod irtibat penceresine, şoförler için Windows güncelleme aramasının varsayılan olarak ayarlanmasına müsaade veren yeni bir buton eklendi.
  • Lisans güncellendi.
Başa dön tuşu