Zyxel İki Yeni Hibrit Switch Serisi Duyurdu

Zyxel, NebulaFlexTM tahlil ailesini genişletti. İki yeni hibrit switch serisinin daha iştirakiyle büyüyen Nebula Eser Ailesi, her ölçekten işletmeye esnek ve yüksek performanslı bir irtibat ağ altyapısı vaat ediyor. Kullanıcı dostu, yeni jenerasyon akıllı switch teknolojilerine yatırım yapan Zyxel’in iki serisi GS1920v2 ve XGS1930, yüksek performans, PoE fonksiyonelliği ve fiyatsız Nebula Merkezi İdare dayanağı özelikleri ile öne çıkıyor.

Yeni özellikler ve iki seri ile aileyi büyüten Zyxel, entegratör firmalar, servis sağlayıcılar ve farklı ölçekteki birçok işletmenin ağ performansını artırmayı hedefliyor. Kolay idare sunan Nebula Eser Ailesi; kablosuz access point, switch ve güvenlik tahlillerini kapsayan uçtan uca geniş eser seçeneği sunuyor. Böylelikle BT yöneticileri, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar artan iş gereksinimlerine nazaran yeni eser satın alabiliyor ve 7/24 bilgi süreç ağlarını denetim edip iş sürekliliğine katkıda bulunuyorlar. NebulaFlexTM ağ eserleri hem iOS, hem de Android aygıtlara yüklenen taşınabilir uygulama ile uzaktan kolay bir halde yönetilebiliyor.

Yeni jenerasyon switch’ler akıllı fan modu ile iş yerinde sessiz çalışmayı sağlıyor. Eser üzerinde yer alan kullanıcı dostu LED göstergeler sayesinde Nebula İrtibatı ve PoE güç kullanımı gerçek vakitli olarak anında takip edebiliyor. Zyxel’in XGS1930 Serisi, 10Gbps suratında portlarıyla optimum performans, Nebula ile kolay idare ve azamî güvenlik üzere özelikleri ile iş verimliliğinin artmasına imkan tanıyor.

Başa dön tuşu