Age of Empires II: Definitive Edition Çıkış Tarihi Açıklandı

E3 2019 sırasında Microsoft tarafından Age of Empires II: Definitive Edition çıkış tarihi için Sonbahar aylarına işaret edilmişti. Artık ise Gamescom 2019 Inside Xbox sunumu sırasında beklenen net tarihin duyurusu yapıldı. Buna nazaran oyun 14 Kasım’da hayranları ile buluşacak.

Hem Microsoft Store hem de Steam üzerinden çıkacak oyunu PC için Xbox Game Pass aboneleri de birinci günden oynayabilecek. Steam ve Windows 10 oyuncuları çapraz oynama ile oyunu birlikte de oynayabilecekler.

Age of Empires II: Definitive Edition bilindik temel oyun içeriklerinin yanı sıra 4 yeni medeniyet, 3 yeni kampanya ve birçok oynanış geliştirmesi ile birlikte geliyor. Bu ortada oyun un geliştirilmesine yardımcı olmak için Age Insider Program üzerinden beta kaydı yapmanız da mümkün.

Oyun için Steam üzerinden 56,25 TL karşılığında ön sipariş de verebiliyorsunuz. Microsoft Store ise şimdi bu türlü bir imkan sağlamıyor. Ek olarak, Age of Empires II HD Edition sahiplerine yüzde 25 indirim yapılacağı da belirtiliyor. Öte yandan, bu teklif şimdi mevcut gözükmüyor.

Başa dön tuşu