Borderlands 3 Destekli AMD Radeon 19.9.2 Sürücüleri Yayınlandı

AMD tarafından Borderlands 3 için optimize edilmiş olan aktüel Adrenalin sürücüsü sunuldu. AMD Radeon 19.9.2 sürücüleri ile Radeon RX 5700 sahiplerinin oyunda yüzde 16’ya varan performans artışı elde edebilecekleri söz ediliyor.

Yeni şoför ek olarak, DirectX 12 ve Vulkan oyunları için Polaris tabanlı ekran kartlarına Radeon Image Sharpening (Radeon İmaj Keskinleştirme) özelliğini beraberinde getiriyor. Bu özelliğin daha evvel Navi tabanlı ekran kartlarında sunulduğunu da belirtelim. Bu özellik ile çok daha keskin imajların tadını çıkartmak mümkün hale geliyor. Radeon ayarları denetim panelinin Ekran kısmına eklenen seçenek üzerinden özelliği faal edebiliyorsunuz.

Bu ortada RX 590, RX 580/480 ve RX 570/470 özelliği desteklerken RX 560/460 modellerinin özelliği destekleyene GPU listesinde yer almaması ise dikkat çekiyor. Son olarak şoförler her vakit olduğu üzere çeşitli hata düzeltmeleri de sağlıyor.

Güncellemeye ve sürüm notlarına bu adresten erişebilirsiniz. Ek olarak, Windows için Radeon Settings uygulaması üzerinden de güncelleme yapmanız mümkün.

Başa dön tuşu