Call of Duty Modern Warfare Gunfight Modu Tanıtıldı

Call of Duty Çağdaş Warfare Gunfight modu CouRageJD, TeePee, Syndicateve ve LEGIQN üzere ünlü Twitch yayıncılarının iştirak sağladığını canlı yayın ile birlikte tanıtıldı.

Düzenlenen canlı yayın sırasında oyunun 2v2 modu olacak Gunfight hakkında bir kadro bilgileri oyuncular ile paylaşan geliştirici firma, birebir vakitte oyunun bu moduna ilişkin olan birinci oynanış manzaralarını de bizlerle paylaştı.

Daha evvelden belirtildiği üzere Gunfight modunda oyuncular 2v2 formunda küçük haritalarda gayret edecekler. Bunun yanı sıra, toplamda 6 turdan oluşacak olan oyunun bu modunda ayrıyeten oyuncular özel olarak tasarlanmış kapalı alanlarda savaşacaklar.

Bununla birlikte oyuncular oyunun bu modunda her iki tıpta bir değişen birincil ve ikincil silahları kullanacaklar. Bunun haricinde, her tıp 40 saniye sürecek ve belirlenen bu mühletin sonunda ortaya bir bayrak çıkacak.  Daha sonrasında ise hayatta kalan oyuncular bayrağı ele geçirmeye yahut karşı ekibi yok etmeye çalışacak. Son olarak çabucak aşağıdan oyunun Gunfight moduna ilişkin olan oynanış görüntüsünü izleyebilirsiniz.

Başa dön tuşu