Karne Hediyeleri Huawei Online Mağaza’da

Huawei Online Mağaza’dan alışveriş yapan Huawei kullanıcıları, MateBook D16 i5, MateBook 16s i9, MatePad 11, MatePad SE ve MatePad Paper eserlerinde sunulan avantajlardan faydalanarak en hoş karne ikramlarına sahip olabilirler.

HUAWEI MateBook D16, MateBook D Serisinin ince çerçeve dizaynını devralıyor. Bu, ekranda daha geniş bir çalışma alanı sağlayarak kullanıcıların daha büyük ve daha uzun bir ekran alanıyla tabloları, dataları ve dokümanları daha kolay görüntülemesine imkan tanıyor. Huawei, başka üreticilerin tipik olarak sırf 15,6 inçlik ekran yerleştirebildiği bir kasaya 16 inçlik büyük bir ekran yerleştirmeyi başardı. Bu da ekranın görünür alanını genişletirken gövdenin küçük kalmasını sağlıyor. 12. Jenerasyon Intel işlemciden gücünü alan MateBook D16, Huawei MateBook serisinde birinci sefer yer verilen numerik tuş kadrosu ve 1080p AI kamera üzere kıymetli özelliklere de sahip.

18.499 TL fiyata 2.500 TL bedelinde indirim fırsatı sunulan MateBook D16 i5, 450 TL bedelinde Kupon indirimi fırsatı, 1.798 TL kıymetinde ikram MateBook Kılıf ve CD23 Bluetooth Mouse, 200 TL indirimli FreeBuds 5i fırsatı, %10 İndirimli MatePad SE Fırsatı ve 215 TL kıymetine varan HUAWEI Puan kazanma fırsatı sağlıyor.

HUAWEI MateBook 16s sürükleyici, 16 inç ekrana sahip. %90 ekran-gövde oranına, 3:2 en uzunluk oranına ve kusursuz çözünürlük için FullView ekrana sahiptir. Ayrıyeten düşük mavi ışığa ve titreşimsiz, çift göz muhafazalı ekrana sahip olmasının yanında Intel’in en yeni ve yüksek performanslı 12. Jenerasyon i9 işlemcilerini kullanarak her türlü güçlü muvaffakiyetim gerektiren işin altından rahatlıkla kalkabilir.

Tavsiye edilen 34.999 TL fiyata dahil olarak 5.197 TL pahasında ikram AX2 Router, Slim Bluetooth Klavye, CD23 Bluetooth Mouse ve Klasik Sırt Çantası ikramları de bulunan MateBook 16s i9, 200 TL indirimli FreeBuds 5i fırsatı, %10 İndirimli MatePad SE Fırsatı, 350 TL pahasına varan HUAWEI Puan kazanma fırsatı sağlıyor.

HUAWEI MatePad 11, yaratıcılığı ve üretkenlik kullanımını daha âlâ desteklemek için akıllı telefonlardan PC’lere kadar tüm senaryolara uygun başka aygıtların yeteneklerini kullanmak üzere donatıldı. HUAWEI MatePad 11, en kıymetli bilgileri pak ve sistemli bir kullanıcı arayüzünde sunan yepisyeni bir masaüstü tasarımı getiriyor. Yeni Bottom Dock, kullanıcıların uygulamalarını zahmetsizce kolay kolay bulabilmeleri için en sık ve en son kullanılan uygulamaları gösteriyor. Yeni Hizmet Widget’ları ayrıyeten gerçek vakitli bilgileri görüntüleyebilir ve kullanıcıların, uygulamaları kendileri başlatmadan belli uygulama özelliklerine erişmesine müsaade verebilir. Bu widget’lar rastgele bir yere yerleştirilebilir ve ayrıyeten kullanıcıların aygıtlarını tercihlerine nazaran kişiselleştirmeleri için büsbütün özelleştirilebilir.

1.499 TL kıymetinde armağan MatePad Klavye ile birlikte 7.999 TL fiyatla satılan MatePad 11, 200 TL indirimli FreeBuds 5i ve 500 TL indirimli M-Pencil fırsatı sağlarken, kullanıcılar yorum bırakarak 999 TL bedelinde Bluetooth Mouse kazanma talihi da yakalıyor.

HUAWEI MatePad SE, tüketicilerin bir tabletten beklediği her şeyi sunarak çok istikametli kullanım imkanı sağlıyor. HUAWEI’nin varlıklı ekosistemini destekleyen MatePad SE, tüm ailenin gereksinimlerini karşılayan, üretkenlik ve eğitim için en güzel seçim olarak konumlanıyor. HUAWEI MatePad SE, kanıtlanmış göz yorgunluğu giderme için TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık ve Flicker-free sertifikalarını alan geniş, 10,4 inç boyutunda ve 2K çözünürlüklü HUAWEI FullView Ekran ile donatıldı. 225 PPI yoğunluğu ile net ve canlı bir imaj sağlayan ekranın 4096 düzeyli parlaklık ayarı, ortam aydınlatma şartlarını hesaba katarak gerçek vakitli olarak değişiyor. %83 ekran-gövde oranı, sürükleyici bir görüntüleme sağlarken, hafif 440 g tartısındaki gövde, güçlü kullanım sağlayan sağlam bir orta çerçeveye sahip. Qualcomm Snapdragon 680 işlemciye sahip tabletin depolama kapasitesini bir microSD kart ile 1 TB’a kadar yükseltmek mümkün.

4.499 TL fiyatının üzerine 200 TL kıymetinde sepet indirimi yapılan Matepad SE, 999 TL kıymetinde armağan Swift Sırt Çantası, kulak içi kulaklık ve 6 ay uzatılmış garanti armağanlarıyla geliyor. 200 TL indirimli FreeBuds 5i fırsatının yanında kullanıcılar, yorum bırakarak 999 TL pahasında Bluetooth Mouse kazanma talihi da yakalıyor.

Kağıttan okuma ve kağıda yazma tecrübesi ile segmentteki öbür eserlerle kıyaslandığında farklı bir bakış açısı sunan HUAWEI MatePad Paper, tabletten okuma ve yazma fonksiyonlarını son derece konforlu bir hale getiriyor. Yenilikçi dizaynıyla kitap gibisi bir görünüm ve ergonomiye sahip eser, deri kapaklı dizaynıyla da fark yaratıyor. MatePad serisinin ikonik ve minimalist estetiğini sürdüren MatePad Paper, yaklaşık 360 gramlık yüküyle, herkes için son derece rahat ve kaliteli bir okuma tecrübesi vaat ediyor. HUAWEI MatePad Paper, 10,3 inç büyüklüğündeki FullView ekranı ve manuel olarak da ayarlanabilen ekran yenileme süratiyle, kişiselleştirilebilir bir kullanım seçeneği de sunuyor. Akıllı yenileme dayanağı ise uygun ışık şartlarına nazaran, aygıtın ekran parlaklığını otomatik olarak optimize ediyor. 2.498 TL bedelinde Swift Sırt Çantası ve M Pencil armağanlarıyla birlikte 9.499 TL fiyatla tüketicilere sunulan MatePad Paper’da 500 TL indirim fırsatı var. Ayrıyeten MatePad Paper  alan kullanıcılar 200 TL indirimli FreeBuds 5i fırsatından da yararlanabilirler.

Başa dön tuşu