PlayStation Plus Ekim 2019 Ücretsiz Oyunları Açıklandı

PlayStation tarafından Ekim ayı PlayStation Plus fiyatsız oyunları açıklandı. PlayStation her ay olduğu üzere PS Plus abonelerini yeniden ücretsiz oyunlar ile buluşturuyor. Bu ay fiyatsız dağıtılacak olan PlayStation Plus Ekim 2019 oyunları ise The Last of Us Remastered ve MLB The Show 19 olarak karşımıza çıkıyor.

Naugty Dog yapımı The Last of Us birinci olarak PlayStation 3 için Haziran 2013’te piyasaya sürülmüş ve Temmuz 2014’te The Last of Us Remastered olarak PlayStation 4’e de aktarılmıştı. Çağdaş klasik olarak nitelendirilen oyunda, Joel karakteri ile Ellie isimli kız çocuğu ile tuhaf yaratıkların olduğu kıyamet sonrası bir ortamda hayatta kalmanız gerekiyor. Oyunun tam da 21 Şubat 2020 tarihinde Türkçe dublaj ile geleceği müjdelenen The Last of Us 2 öncesinde gelecek olması hala bu oyunu oynamayanlar için bir fırsat.

SIE San Diego Studio tarafından geliştirilen MLB The Show 19 ise bir beysbol simülasyonu. Beysbol ülkemizde çok tanınan olmasa da PS4 için özel olan bu oyuna da bir talih verebilirsiniz. Bilhassa MLB tarihinden kıymetli anların tekrar canlandırıldığı Moments modu epeyce keyifli gözüküyor.

1 Ekim’de sunulacak Ekim ayı PlayStation Plus fiyatsız oyunlarını kütüphanenize eklemek için 4 Kasım tarihine kadar müddetiniz bulunuyor. 1 Ekim tarihine kadar Eylül ayı oyunları olan Batman: Arkham Knight ve Darksiders 3 ise hala indirilebilir durumda olacak.

Başa dön tuşu