Samsung Galaxy S11 Özellikleri Sızdı

Ağustos ayında Galaxy Note 10 modellerini tanıtan Samsung, artık de Şubat ayında Galaxy S11 serini tanıtmaya hazırlanıyor. Galaxy S10 ile birlikte ekran tasarımı konusunda radikal değişikliklere imza atan Samsung, Galaxy S11 modelinde de bu yenilikleri devam ettirmek istiyor. Son paylaşılan raporlara göreyse, Samsung Galaxy S11 özellikleri ortaya çıktı.

108 MP Kamera, Space Zoom ve 5G Desteği!

2020 yılına Galaxy S11 serisiyle süratli bir giriş yapmak isteyen Samsung, bildiğiniz üzere bir müddettir S11 üzerinde çalışmalarına devam ediyor. Şimdilik, Samsung tarafından sır üzere saklanan telefonun merak edilen teknik özellikleri Evan Blass tarafından gün yüzüne çıkartıldı.

Bu kısımda serinin 5 farklı varyantı olacağına dikkat çeken Blass, S11’in 108 MP ana kameraya, 5G temas takviyesine ve daha büyük bir bataryaya konut sahipliği yapacağını belirtiyor. Bunun haricinde Evan Blass, Şubat 2020’de tanıtılacak telefonların sırasıyla 6.4 inç, 6.7 inç ve 6.9 inç boyutlarında olacağının da altını bilhassa çiziyor.

Uygun Fiyatlı Galaxy S11e Geliyor!

Şimdilik, Evan Blass’ın yapmış olduğu sızıntılar ile ilgili Samsung cephesinden şimdi resmi bir açıklama gelmedi. Lakin, Blass’ın söylentileri doğruysa Samsung, Şubat 2020’de serinin giriş modeli olacak olan Galaxy S11e’yi de tanıtabilir. Aktarılan bilgilere nazaran bu telefonun ekran boyutu ise 6.4 inç veya 6.2 inç olacak.

Bunun haricinde sızdırılan bir öbür model ise Galaxy S11. Serinin ortanca modeli olarak lanse edilecek olan S11, 6.7 inçlik bir ekrana ekrana mesken sahipliği yapacak. Galaxy S11+ modelinde ise 6.9 inçlik bir ekran paneline yer verecek olan Samsung, tıpkı vakitte serinin ortanca ve üst düzey modelinde kıvrımlı ekranları tercih edeceğini görmekteyiz.

Blass tarafından aktarılan bir başka bilgi ise S11’in 108 Megapiksel kameraya ve Space Zoom ismi verilen 5X yakınlaştırmalı bir periskop kameraya sahip olması olarak karşımıza çıkıyor.

Kamera özellikleriyle dikkatleri üzerine çekecek olan Samsung’un yeni amiral gemisi, tıpkı zamanda Exynos 9830 ya da Snapdragon 865 işlemcisine konut sahipliği yapacak. Doğal, daha evvelce olduğu üzere telefonun işlemcisinin cinsi satışa sunulacağı bölgeye göre Exynos veya Snapdragon biçiminde değişecek.

Şubat’ın İkinci Yarısı Tanıtılacak!

Şimdilik, Galaxy S11 serinin çıkış tarihi ile ilgili şimdi net bir bilgi paylaşılmadı. Lakin, Samsung’a yakın birçok kaynak S11 serinin Şubat ayının ikinci yarısında tanıtılacağını işaret ediyor.

Başa dön tuşu