“SEO Vibes on Tour” Etkinliği, 30 Mayıs’ta İstanbul’da!

Bu yıl ilk kez düzenlenen SEO Vibes on Tour etkinliğinin İstanbul ayağı, 30 Mayıs’ta düzenlenecek. Etkinliğe katılım sınırlı sayıda olacak.

İnternet dünyasında her bir içeriğiniz, size rakip yüzlerce ve hatta binlerce sayfayla rekabet ediyor. Kendi platformunuzu öne çıkarmanın en etkili yolu ise SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) kriterlerine en iyi şekilde uymaktan geçiyor.

Günümüzün en değerli iş alanlarından SEO alanına henüz yeni katılmışsanız veya tecrübeli bile olsanız, 30 Mayıs’ta İstanbul’da ilginizi çekecek bir etkinlik düzenlenecek:WhitePress International tarafından organize edilen ilk “SEO Vibes on Tour” etkinliği.

SEO Vibes on Tour nedir?

seo vibes on tour

Bu yıl ilki düzenlenen SEO Vibes on Tour, organizasyonun bulunduğu ülkelerde SEO kültürünü canlandırmak, SEO uzmanlarını bir araya getirmek ve sektörde uzman kişilerin niş konularda bilgi paylaşımı yapmalarını sağlamayı hedefliyor.

Etkinliklerde en az üç konuşmacı, güncel SEO ve dijital pazarlama alanına dair bilgilerini paylaşıyor. Katılımcılar, bu ortamda birbirlerini de tanıma fırsatı buluyor ve alanda büyük bir artı olan ‘networking’ için temeller atılıyor.

İstanbul’da düzenlenecek SEO Vibes on Tour İstanbul’da neler olacak?

SEO Vibes on Tour’un İstanbul ayağında ZEO dijital ajansından Mert Vahit Demir, Webtures CMO’su Murat Yüksel ve Türkiye’de SEO’nun en büyük temsilcilerinden Mert Erkal, deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak. Bu isimlerin düzenleyeceği konuşmalarının başlıkları şu şekilde olacak:

  • E-Ticaret Markaları İçin SEO İpuçları – Mert Vahit Demir
  • SEO Süreçlerinde Gökkuşağı Stratejisi ile Bakış Açımızı Nasıl Şekillendirebiliriz? – Murat Yüksel
  • Yapay Zekâ ile Google Algoritmalarına Uygun İçerik Üretmek – Mert Erkal

Katılımcılar, konuşmaların ardından serbest etkinlik saatinde Türk kahvesi eşliğinde network yapma fırsatına sahip olacak.

SEO Vibes on Tour, 30 Mayıs saat 09.00’da, Delta Hotels İstanbul’da kahvaltı ile başlayacak. Etkinliğe katılım için bilet satın almak isteyenler bu bağlantıya tıklayarak detay sayfasına ulaşabilirler.

Başa dön tuşu