ViewSonic Yeni ELITE Serisi Oyuncu Monitörlerini Tanıttı

ELITE XG270QG Oyuncu Monitörü

27 inç SEÇKİNE XG270QG, 1ms (GtG) reaksiyon müddetine sahip IPS Nano teknolojisne sahip oyuncu monitörüdür. 144Hz yenileme suratı ile gelen XG270QG sürat aşırtma ile 165Hz yenileme suratına da çıkabiliyor. NVIDIA G-SYNC teknolojisi ile çığır açan monitör süratli oyunlarda bile ve akıcı oyun tecrübesi sunuyor. Yeni Nano IPS panel teknolojisi oyunlara daha derin ve canlı renklerle hayat veren yüzde 98 DCI-P3 renk kapsamına sahip olmanın yanı sıra, 2560×1440 (QHD) çözünürlüğü, oyuncuların istediği bütün özellikleri bir ortada sunuyor.

ELITE XG270 Oyuncu Monitörü

27 inç SEÇKİNE XG27 240Hz bir IPS panele sahip. IPS ekranın ultra süratli 1ms (GTG) reaksiyon müddeti ve 240Hz yenileme suratı, gerçek renk üretimi ve geniş görüntüleme açıları ile birleşerek akıcı bir tecrübe sunuyor. Panel, oyun sırasında büyüleyici manzaralar sağlamak için 1920×1080 (Full HD) çözünürlükte yüzde 99 sRGB renk kapsamı oranı ile birlikte geliyor. XG270, ekran yırtılması ve yanlışlarını minimuma indirmek için AMD Radeon FreeSync teknolojisini destekliyor.

XG05 Oyuncu Monitör Serisi

XG05 oyuncu monitör serisi iki yeni monitör ile piyasaya sunuluyor: 24 inç XG2405 ve 27 inç XG2705. Bu oyuncu monitörleri, temel oyun özellikleri ve uygun maliyet ortasında şuurlu bir istikrar kuruyor. Her iki ekran, Full HD çözünürlüğe sahiptir. Çoklu monitör kurulumları için kenar çerçevesi olmayan, IPS ekran ve 144Hz yenileme suratı, 1ms (MPRT) reaksiyon müddeti ve AMD Radeon FreeSync teknolojileri sunuluyor.

ELITE RGB & OSD Yazılımı

ELITE oyuncu monitörleri için piyasaya sunulacak birinci uygulama olan SEÇKİNE RGB Controller ile, uyumlu monitörünüzün RGB art aydınlatmasınaı basitçe denetim edebiliceksiniz. Kullanıcılar, şahsileşmiş bir RGB oyun atmosferi için 16,8 milyondan fazla seçenek içinden kendi RGB renklerini özelleştirebilir yahut farklı aydınlatma modlarını seçebilirler.

Bir OSD yazılım uygulaması olan SEÇKİNE Display Controller ile hem ekran manzara seçeneklerini hem de RGB ortam aydınlatma modlarını denetim edebilirsiniz. Tek bir tıklamayla kullanıcılar, ekran kumandasına dokunmadan ekran modlarını kişiselleştirebilir ve ayarları değiştirebilirler.

ELITE Ally donanımı, oyuncuların oyun modları, Adaptive Sync, HDR, parlaklık, kontrast, RGB aydınlatma ve ekran üstü kumanda üzere ayarlarına süratli erişimini sağlayan, USB temaslı bir dokunmatik ekran aygıtıdır. Kullanıcıların oyun tecrübelerinde ince ayar yapması için SEÇKİNE ekran kumanda yazılımını açmaları hatta monitöre dokunmaları bile gerekmez. Şu an SEÇKİNE Ally donanımı yalnızca seçili ViewSonic SEÇKİNE oyuncu monitörleri ile uyumlu.

Başa dön tuşu