HP, Hibrit Yaşam ve Oyun Deneyimleriyle CES 2023’te Yer Aldı

İster konut ile ofis ortasında gidip gelen ister makul bir ofisi olmayıp hareket halinde bir özgür çalışan olun, HP,genişletilmiş HP Dragonfly portföyü kapsamında hibrit ömür usulüne ve herkesin çalışma tarzına uyacak tahliller sunuyor.

HP, CES 2023 fuarında günümüzün dijital dünyasında herkesin başarılı olabilmesi maksadıyla hibrit tecrübelere taze bir güç vermek üzere tasarlanmış yeni eser ve tahlillerini duyuruyor.

Dragonfly Pro Chromebook, daima internete bağlı olan, üstün özelliklere ve dizayna sahip kullanımı kolay bir aygıt isteyen ve gittikleri her yerde çeşitli içerikler tüketen şahıslar için tasarlandı. Bu 14 inçlik aygıt, kapaklı bir Chromebook’ta dünyanın birinci 8 MP kullanıcıya dönük kamerası ve bir Chromebook’ta dünyanın en parlak dokunmatik ekranı ile içeriğinizin karanlık bir odada yahut güneşli bir günde en güzel biçimde görünmesi için çalışıyor. Ayrıyeten süratli performans, temas ve şarj için Intel Evo onaylı ve telefonunuz ile aygıtınız ortasında sıkıntısız eşleştirme sağlıyor.

Yeni HP Dragonfly Pro, şirketin gerçek dünyadaki üretkenlik senaryolarında performansı optimize eden uyarlanabilir platform idaresi çerçevesi kullanan AMD ile birlikte tasarlandı. Bu birebir vakitte, aygıtın dört kısayol tuşundan biri aracılığıyla direkt HP 7/24 canlı konsiyerj takviyesine tek dokunuşla erişim özelliğine sahip birinci HP aygıtı. Denetim Merkezi kısayol tuşu aygıtın en yaygın ayarlarına süratli erişim sağlarken, kamera kısayol tuşu ile kullanıcılar kamera ayarlarını basitçe yapabiliyorlar.

HP Presence ile geliştirilen HP Dragonfly G4, HP EliteBook 1040 G10 ve HP Seçkine x360 1040 G10, hibrit çalışmaya taze bir güç kazandırmak için yeni sezgisel görüntü konferans yenilikleriyle daha manalı işbirliği tecrübeleri sunuyor. Buna dahil olan özellikler ise şöyle:

  • Çoklu Kamera Deneyimi, kullanıcıların yüzlerini, objeleri yahut beyaz tahtayı birebir anda, fotoğraf içinde fotoğraf olarak yahut yan yana basitçe gösterebilmeleri için çift görüntü akışını ve kamera değiştirmeyi destekliyor. Yeni ticari bilgisayarlar, iki kameranın birebir anda kullanımını destekleyen dünyanın birinci iş dizüstü bilgisayarları.
  • Otomatik Kamera Seçimi, izleyicilerin göz temasını kesmeden iştirakini sağlamak için kullanıcının hangi kameraya baktığını algılamak üzere akıllı yüz izleme özelliğini kullanıyor.
  • HP Keystone Correction, kamera beslemesindeki manzaraları tek bir tıklamayla otomatik olarak kırpıp düzleştirerek beyaz tahta yahut fizikî bir belgeyi paylaşmayı kolaylaştırıyor.
  • HP Be Right Back20, kullanıcıların orta vermek istediklerinde toplantılarını bölmeden görüntü akışlarını hareketsiz bir manzarayla değiştirmelerini sağlıyor.

Kullanıcılar gün boyunca hareket ettikçe, yeni özellikler performans ve güç tüketimini makul optimize etmeye yardımcı oluyor:

  • Intelligent Hibernate PC kullanım modellerini öğreniyor, böylelikle aygıt iş gününün sonunda pil kullanımını en aza indirmek için otomatik olarak hazırda bekleme moduna geçiyor. Vakit içinde bilgisayar, kullanıcının sonraki gün aygıtı ne vakit kullanacağını iddia edebiliyor ve anında açılma tecrübesi için çağdaş bekleme moduna geçebiliyor.
  • Smart Sense, bilgisayar kullanım modellerini öğrenmek ve bunlara ahenk sağlamak için yapay zekayı kullanarak bilgisayarın termal performansını optimize ediyor. Sonuç olarak daha sessiz ve daha serin bir dizüstü bilgisayar elde ediliyor. Çalışması çok rahat olan bu bilgisayar, işlerin yapılması için gereken gücü sağlamaya devam ediyor.

En yeni HP Dragonfly ve Seçkine 1000 Serisi bilgisayarlar, kollayıcı kasalarında yüzde 90 geri dönüştürülmüş magnezyum, hoparlör korumasında yüzde 5 okyanusa gitmekte olanplastik ve CO2 emisyonlarını azaltmaya yardımcı olmak için kullanılmış yemeklik yağ üzere bio-döngüsel içerik içeriyor. Aygıtların tüm dış ambalajları yüzde 100 sürdürülebilir kaynaklı ve 23 ülkede EPEAT® Gold Tescilli. Ayrıyeten ENERGY STAR® ve TCO Sertifikalı.

Çapraz olarak 21,5 ila 44,5 inç ortasında değişen ekran boyutlarıyla HP E-Serisi G5 Monitörler, şık ve şık dizaynlarıyla konut yahut ofislere sıkıntısız bir biçimde ahenk sağlıyor. Seri, makul modellerde 4K çözünürlük, kavisli ve ultra geniş ekranlar, yüzde 99 sRGB ve uyumlu aksesuarlarla hibrit çalışanların odaklanmasına ve ilişkide kalmasına yardımcı olmak için çeşitli seçenekler sunuyor. Kullanıcılar, mavi ışığa maruz kalmayı azaltan HP Eye Ease ile rahatça çalışabiliyor ve Ortam Işığı Sensörü ekran parlaklığını otomatik olarak ayarlıyor. HP E45c G5 Monitör, daha sürükleyici bir tecrübe için dünyanın birinci 45 inç üstün ultra geniş çift QHD kavisli monitörü olarak ön plana çıkıyor. Yeni Sanal Çift Ekran özelliği ile iki adet 24 inç QHD monitörü tek bir 44,5 inç diyagonal monitörle değiştirilebiliyor. Bu serideki tüm monitörlerde kahve telvesi ve geri dönüştürülmüş alüminyum üzere yüzde 90 geri dönüştürülmüş ve yenilenebilir gereçler kullanıldı.

Başa dön tuşu